Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pane syvemmalle pyllyyni...

En tieda mitaan niin ihanaa ja kiihottavaa kuin anaaliseksi.. Kun mies tyontaa kovan kalunsa pyllyyni ja samalla hieron klitoristani niin saan aivan mahtavat orkut...AAH! Onko taalla miehia jotka ovat kiinnostuneita pikku peppupanoista?
93971
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

minua kiihottaa kovasti pyllyyn pano mutta en ole löytänyt naista joka tykkäisi siitä..

Äänestä

minulla on 24 cm,pakso,kova,

Äänestä

..miehellä on klitirikset. Peppuus olet varmaan halukas saamaan kovaa ja pitkää ja jäykkää, mutta homo-osasto on eri kohteessa.

Äänestä

Tottakai täällä on miehiä joita peppuseksi kiinnostaa:-)
Valtaosa miehistä pitää anaaliseksistä mutta osa esim.ei halua tehdä sitä homofobiansa takia:-)
Minunkin ystäväpiiriini kuuluu sellaisia jotka ajattelevat niin että jos he naivat naisystäväänsä pebaan niin heidän täytyy sitten jollain tasolla olla homoja:-)
Aivan...tiedän että osa ystävistäni on todella outoja;-D
Mutta suotakoon heille fobiansa niin kuin meille muille vapaus nauttia anaaliseksistä:-)
Minun kaikki pikku sub-tyttöseni ovat aina saaneet nauttia pikku pebojensa avartamisen ihanuuksista:-)

Äänestä

täällä 27v mies joka haluais työntyä anaaliis mailaa niin hieron klitoristas

Äänestä

Et onko kiinnostusta totta mooses,sehän on mahtava tunne kun joskus saa tosi piukkaa sehän tuntuu varpaissa asti kun saa pitkän ja mahtavan orgasmin nimittäin molemmat osapuolet.

Äänestä

Moi!
kyllä haluan hieroa klitoristasi ja työntää suuren kaluni syvälle pyllyysi vaikka heti. ai että se tuntuu ihanalta kun saan uppoutua syvälle pyllyysi. Ota yhteyttä pian niin tulen sisällesi
[email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ilona kirjoitti:

En tieda mitaan niin ihanaa ja kiihottavaa kuin anaaliseksi.. Kun mies tyontaa kovan kalunsa pyllyyni ja samalla hieron klitoristani niin saan aivan mahtavat orkut...AAH! Onko taalla miehia jotka ovat kiinnostuneita pikku peppupanoista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu