Tykkääkö miehet enemmän ihan huippuunsa trimmatusta kropasta, vai saako olla ns. jotain, mistä ottaa kiinni?
En tarkota nyt mitään tonnikeijua, vaan sitä et on isot tissit ja vähä "löysää" - ei siis mitää kunnon jenkkakahvoja, mutta ei mitenkää erottuvia lihaksiakaan.
En tarkota nyt mitään tonnikeijua, vaan sitä et on isot tissit ja vähä "löysää" - ei siis mitää kunnon jenkkakahvoja, mutta ei mitenkää erottuvia lihaksiakaan.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kyllä naisessä täytyy olla vähän pehmeyttä. luiden törröttäminen tai miehekkäät lihakset ei tee ainakaan minuun vaikutusta.
mä oon kyl siinä suhteessa nirso kun ehkä yhdellä naisesta tuhannesta on jonkinsorttista sporttisuutta minkä kelpuutan,mutta yleisesti lähes kaikki naiset on kropaltaan löysiä ja vähemmän kiihottavia.
-valitettavasti.
Täytynee sinunkin sitten tyytyä miehiin!
Paitsi tietenki itse itsesi kanssa :)
ei vaa.. kyl löytyy huippu vakkarimuija - on ilo katsella,yms.. toki huonompi runkonenki käy ,mutta muussa ku vakavassa mielessä..
Isot tissit hyvä homma, mutta pääasia että on rinnat. Urheilullisen kurvikas paras mahdollinen ruumiinrakenne keskiverto miehen mielestä.
sängyssä,pkle!!!
saappaat?
http://view.break.com/98791 oi katsokaa oi.