Nataschan alppiretkestä ym...

Kykeniköhän tämä ns. "kidnaappaja" lainkaan nukkumaan tai käymään paskalla, ku koko ajan piti vahtia ja olla valmiina tappamaan.
171173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Mistäs nyt on kysymys, olen pudonnut kärryiltä tästä Natacha-juorumyllystä.

Äänestä
  • ...........

    Äänestä

  • jos kerron kirjoitti:

    ...........

    Että nyt aletaan rahastamaan jo täälläkin.

    Äänestä

  • jos kerron kirjoitti:

    ...........

    Ei se onnistu noin, pitää olla vilpitön ja rehellinen.

    Äänestä

Esimerkiksi: tapan itseni, jos lähdet.

Äänestä
  • >>Esimerkiksi: tapan itseni, jos lähdet.>>

    Ei vaan: hyppään junan alle, jos lähdet.
    Tai paikasta riippuen:
    hyppään Alpeilta, jos lähdet.

    Äänestä

  • Nataschan kertomuksen mukaan, mies oli uhannut tappaa sen kenen luo hän pakenisi.

    Äänestä

  • hop hop hoitoon ja satuilut sikseen.

    Äänestä

  • näkihän tuon haastattelussa kirjoitti:

    hop hop hoitoon ja satuilut sikseen.

    lue saksaa natascha oli lyöty sinisille ja mustille mustelmille

    Äänestä

Mietin tuossa kun porukka niin varmana kirjoittaa että Natasha keksii omiaan ja on vapaasta tahdostaan ollut lukittuna kellariin... Miksihän ihmeessä Prikopill teki itsarin, jos asiassa ei ollut mitään hävettävää? Jos Natasha on saanut seurata lehtiä ja lukenut kirjoja ym. niin aivan normaalia että kykenee hoitamaan asioitaan. Hänhän kertoi että sieppaaja oli häiriintynyt ja hän itse oli luonnoltaan vahvempi!

Äänestä
  • Pillu karkasi ja elämä menetti merkityksen.

    Äänestä

  • Osalle ei mene
    jakeluun 9 vuotiaan
    lapsen syyttömyys.

    Ja loput pelleilee.

    Äänestä

  • Tämä P. oli pedofiili ja N. tuli liian vanhaksi hänelle. Wikipediassa on koko juttu. Siinä kerottiin, että N. oli ollut vuoden verran vapaammin, joka mahdollisti paon.
    Varmaankin se myös,että tuli täysi-ikäiseksi
    jotenkin auttoi asiaa.
    Vasta puolen vuoden kuluttua kaappauksesta sai
    tulla yläkertaan aamiaiselle. Varmaan yritti olla kiltisti ettei joutuisi takaisin liian pitkäksi aikaa.

    Äänestä

  • AREA51su kirjoitti:

    Osalle ei mene
    jakeluun 9 vuotiaan
    lapsen syyttömyys.

    Ja loput pelleilee.

    Luulevat Nataschan
    suunnitelleen
    koko keikan.
    9 vuotiaalta
    melko
    pirullisenkatalasuunnitelma

    Äänestä

  • AREA51su kirjoitti:

    Osalle ei mene
    jakeluun 9 vuotiaan
    lapsen syyttömyys.

    Ja loput pelleilee.

    Jos joku muukin on siinä käsityksessä
    että olen kylmä, tunneköyhä (jne) ihminen,
    samoin kuin eräs nimetön nimimerkki ilmaisi,
    -luettuaan nyt jo poistamani kirjoitukseni [HYVÄSUUNNITELMA No.1 //Area51su]
    Olen kannastani hätäpäissäni hätäseen tehnyt
    oikaisun seiravaan linkkiin:

    http://koti.mbnet.fi/area51/VIESTIT/OIKAISU1.txt

    En ole oikeasti pahaihminen,
    vaikka olenkin ärsyttävä ja rumakin,
    jos sitäkään.
    Sisin on
    kuitenkin
    täynnä
    rakkautta.
    Kynä vain vain joskus
    "vie itse itseään",
    kuten näet. :)

    Äänestä

  • Kehittyykö ihmisestä taitava kommunikoija yksin vangittuna huoneeseen vaikuttiminaan ainoastaan ns. häiriintynyt pedofiili? Minkähän takia kenenkään tarvii kouluja käydä, kun näin taitava esiintyjä sukeutuu vankilaoloissakin? Onkohan tämä kumppani opettanut hänelle myös psykologiaa, kun hän näin taitavasti oivaltaa eron häiriintyneen ja normaalin yksilön välillä. Sitähän ei ammatti-ihmisetkään pysty heti toteamaan. Mistä hän sai sen normaalin ihmisen mallin, jos oli vangittuna? Ei kuule uppoa minuun kaaliin, tuommoinen hölynpöly. Tytsy valehtelee sen kun ilkeää, vääntelehtii ja mutkuilee kielellään, välillä hymyilee iloisesti juontajalle ja miettii ettei puhu "ohi suun". Eihän tuosta löydä mitään merkkejä eristyksissä olleesta ihmisestä. Taitava kielenkäyttäjä, iloisen oloinen, tuntee yhteiskunnan rakenteita ja ymmärtää rahan arvon. Ihminen joka eristetään muusta yhteiskunnasta pelkää muita ihmisiä, ei tarvitse muuta kun jää joksikin aikaa kotiin ilman ihmiskontakteja. Kohta et uskalla päätäsi ulos pistää. Kaikki ihmisten käyttäytymistavat on opeteltava yhteisössä mm. rahan arvon ymmärtäminen.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


öökis kirjoitti:

Kykeniköhän tämä ns. "kidnaappaja" lainkaan nukkumaan tai käymään paskalla, ku koko ajan piti vahtia ja olla valmiina tappamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu