pikavippejä konkursseissa?+

onkohan moni pikavippi yritys mennyt konkurssiin? tietääkö kukaan mitään lukuja
1842
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

on lopettanut toimintansa eli varmaan ovat konkassa. Nämä ainakin olivat auki ja sitten lopettivat:
Pikapankki
tekstilaina
vipvippi
mobilecredit
lainahakemus
vippilaina
vippikassa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kAPTEeniKouKKuuuuuuuuuu kirjoitti:

onkohan moni pikavippi yritys mennyt konkurssiin? tietääkö kukaan mitään lukuja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu