GOD BLESS THE USA

Demokratia, vapaus... liberaali Kansalaisyhteiskunta: USA

God Bless The USA.

SDP oppositioon!
11529
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

diktatoorisesta poliisivaltiosta!

Äänestä

Ja niille "LAnd of Freedom" (PATRIOT ACT) "home of Brave" (PUPPETS/SÄTKYNUKKE), jotka siellä eivät tee mitään vaikka maa kaapattiin 2000.

Äänestä

olet MAANPETTURI!

Äänestä

...Rikkoo USA:n itsenäisyysjulistusta ja sen "demokratian" rippeitä. Lisäksi hän rikkoo USA:n lakia kidutuksesta.

Äänestä
  • ei maininnut sanallakaan, tai edes viitannut Bushiin??? Hän puhui vain USA:sta! USA ei ole Bush ja Bush ei ole USA!!!

    Äänestä

  • tuo aloittaja kirjoitti:

    ei maininnut sanallakaan, tai edes viitannut Bushiin??? Hän puhui vain USA:sta! USA ei ole Bush ja Bush ei ole USA!!!

    ja hörhö...........=)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Man in time kirjoitti:

Demokratia, vapaus... liberaali Kansalaisyhteiskunta: USA

God Bless The USA.

SDP oppositioon!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu