Niinhän ne taas jahtaavat

jonkin kansalaisen näkyvä jahtaaminen ja sitten kuitenkin oikeudessa kusahdetaan. Hohhoijaa aina ennen vaaleja.
2102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tulisi.

Äänestä

urkittiin, mutta sekin tais olla vaan niiden itte järjestämä juttu jotta sais sääliääniä. Tai sitten wintoosa oli päivittämättä ja väkee lappas sisään..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joka hetki on menossa kirjoitti:

jonkin kansalaisen näkyvä jahtaaminen ja sitten kuitenkin oikeudessa kusahdetaan. Hohhoijaa aina ennen vaaleja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu