Pako ja Sopranos

Perkele joutuuko tässä nauhottelee, just sopivasti kummatkin tiistaisin klo21. :(
7494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

niin ja csi ja greyn anatomia ke klo: 21....kaikki tulee päällekkäin ja kun videotkaan ei toimi...

Äänestä

..lost ja house...

Äänestä

mikset sitten nauhoita? Ei luulis olevan iso ongelma.

Äänestä

ainoastaan jälkimmäinen on katsottava. Edellinen on pelkkää kiiltävää pintaa.

Äänestä
  • Joo no, mun mielestä Sopranos oli ennen parempi. Pari ekaa tuotantokautta oli suorastaan loistavia. Nyt suoraansanottuna ällöttää. Lisäksi katson mieluummin Wentworthia kuin Gandolfinia ja sen läsähtäneitä gansterikavereita. Sorry, mutta näin se mulla menee. :)

    Äänestä

on aivan paska. Ainoastaan eka jakso on hyvä ja varsinkin viime minuutit mutta seuraavat jaksot ovat äärimmäisen tylsää katsottavaa.

Paljon paskempaa kuin ensimmäiset todella huiput tuotantokaudet.

Äänestä
  • jo totesin, totta, sarja on huonontunut ja huonontunut kausi kaudelta. Sääli että onnistuivat pilaamaan tämänkin. Pari ekaa kautta oli ihan helmiä. Nyt vaan haukotuttaa ja ällöttää vuorotellen. Taisi Gandolfinille nousta suosio päähän. Näyttelijäntyö huononi, mutta palkkavaatimukset nousi. Samanmoinen kehitys on nähtävissä myös 24:n Sutherlandilla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


samaan aikaan!! kirjoitti:

Perkele joutuuko tässä nauhottelee, just sopivasti kummatkin tiistaisin klo21. :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu