Smallville

Mihin Jason Teague (Jensen Ackles) kuoli/hävisi Smallvillessä? Se oli kuvioissa koko 4. kauden mutta nyt kun vitoskausi alkoi tänään niin ei enää tietoakaan.. Eli mitä tapahtui?
2136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikös Jason mennyt sinne Clarkin talolle ja rupesi uhkailemaan niitä vanhempia..Sitten se meteoriitti osui taloon ja se oli Jasonin menoa..Muistaakseni noin se meni..

Äänestä

Ja syy miksi lähti sarjasta (oli nimittäin aluksi suunniteltu että tämä hahmo olisi sarjassa pitempäänkin) oli se että saman kanavan (amerikassa siis CW, entinen WB) uuteen sarjaan sai tuolloin vakipestin (Supernatural)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


leeko kirjoitti:

Mihin Jason Teague (Jensen Ackles) kuoli/hävisi Smallvillessä? Se oli kuvioissa koko 4. kauden mutta nyt kun vitoskausi alkoi tänään niin ei enää tietoakaan.. Eli mitä tapahtui?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu