Uutisia katseltuani ei vieläkään ilmoitusta Halosen vierailusta Yhdysvaltoihin. Matkaa ei tule, se on jo selvä. Kansalle valehdeltiin törkeästi matkasta. Todellisuudessa suhteet USA:han on luultavasti tuhottu lopullisesti.
Missä Halosen USA:n matka viipyy?
Ei vieläkään!
12549
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Thaimaan kenraalista ja mennä suutelemaan Bushin kuvaa ja Valkoisen Talon lattiaa.
"Todellisuudessa suhteet USA:han on luultavasti tuhottu lopullisesti."
So what! Mehän emme halua veljeillä roistojen kanssa.
valtaan joku Stalinin tapainen idiootti?
Tottakai sanoisin. Mutta kun ei onneksi tarvitse, Putin ja Halonen ovat hyvissä väleissä ja sekös se monia ärsyttää. Jotkut idiootit yrittivät lähettää "noottia" Venäjälle metsäpalojen vuoksi, siis metsäpalojen, jotka ovat luonnonilmiöitä! Meillä Suomessa paloi itärajan tuntumassa Lapissa metsää, ei Venäjä valittanut savun hajusta, ei myöskään ruotsalaiset. Seurauksena tyhjän päiväisestä älämölöstä nähtiin Vaalimaalla 35 km:n pituiset rekkajonot.
Bush, Cheney, Rumsfeld, Rice: roistoja, joita meidän ei tarvitse kumarrella.
Halonen on suurin huijari Seta/ Sasi lebsu..
Kyllä ne roistot istuu täällä -
Juu, kuten tämäkin herra, http://www.openbc.com/hp/Ake_Tyvi, joka pistää amerikkalaiseen lehteen faktatietona jopa tämän keskustelupalstan keskusteluja. God save America!
http://houston.indymedia.org/news/2005/07/41790.php
Vai mikä sillä on ?
Supolla ei ole kuulemma johtajaa..?
pihlajanmarjoista.
asianosaisille.
Oh yeah!
Bush, Rumsfeld, Cheney, Rice: CRIMINAL BUSTARDS
Mitä, ei vieläkään!!!!!????
Miksi helvetissä sinne pitäisi mennä? Teetä juomaan ja kättelemään sitä idioottia? Se Bush on oikeasti tyhmä.