Kunniamurhia Oslossa.

Sitten nämä hurskaat muslimit ottavat herneitä neniinsä pilakuvista. Vieraat kulttuurit niiin rikastuttavat.
2195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

lisää kulttuurinrikastajia ja antaa heille asuntoja Helsingin parhailta paikoilta, esim. Eva Biaudeaueautin naapurustosta!
Onhan se kauheaa, että Eva ja moni muu hyysäri eivät pääse kokemaan kulttuurin rikastumista lähietäisyydeltä!

Äänestä

Asuin vuosia heidän naapurissaan..Vai että noin siinä kävi?!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olle Karlsson kirjoitti:

Sitten nämä hurskaat muslimit ottavat herneitä neniinsä pilakuvista. Vieraat kulttuurit niiin rikastuttavat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu