Kaikki kielletty

Siinäpä loistava iskulause solisalirateille.
1101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Luin kyseisen viestin enkä tahdo uskoa että kokoomuslainen loisi näin heikkoa tekstiä. "Kaikki kielletty". Tämähän luo kokoomuksesta sellaisen kuvan kuin he ajaisivat vapautta tehdä mitä vain.

Tässä vaalissa on kuitenkin teemana maan turvallisuus yhteiskuntana, kun Ruotsi on vaihtanut suurinta puoluetta ja viime vaalit olivat hyvin katastrofaaliset pääministeri kilpailun osalta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


"SDP" kirjoitti:

Siinäpä loistava iskulause solisalirateille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu