ellei kurssi ala pian kääntymään. johan sitä sen välinpitämättömyyttä joukkuetta kohtaan katseltiin koko viime kausi ja sama peli näyttää jatkuvan. jortikan paikalle joku jolla riittää motivaatiota, eikä keskity turhaan suun soittamiseen ja vanhoilla meriiteillä pullistelemiseen.
Jortikka ulos!
hulk
11986
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Töpselien on aika maistaa kalkkia. Jortikkaa ei missään tapauksessa saa vaihtaa.
maistettiin jo viime kaudella, ei enää tarvi.
"Jortikka vastaan Karvanen, jortikka sisään"!
Jortikkaa ei saa laittaa ulos yleisellä paikalla!
pullistella,sanoi mun vaimoni.Mut se et se alkaa valittaan ei tuntuis kivalta.Ei se kyl tainnu puhua jääkiekosta.
näkönen jortikka.Hei kui sil on tukka?
jortsun vaihtaminen ei enää auta TPS voisi lyödä kiekkovehkeet kassiin tältä kaudelta antaa rahat takaisin faneille ja alkaa pelaamaan vaikka ringetteä tai jääpalloa terv kausilippuja 4 lunastanut pettynyt turkulainen
ei mitään potkuja
tuomari töissä enpä löisi kalpalle rahojani...tomppa istuttaa kalpaa
ei tepsistä valmentajaa ulosheitetä sehän olisi häpeä mennään vain vaikka sitten viimeisenä. sääliksi käy kausikorttilaisia , kuneivät näe kunnon pelejä.
Niin, kyl se hunajakin joskus homehtuu...