Galaxy 22-23.9

Olis kiva vaihtaa vielä ajatuksia, vaikka harras-
tuksista joita sinulla ei ollut.
Onneksi kaveri discossa ei sentään vihkinyt meitä, eihän.
2406
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tarkenna hakua!

Äänestä
  • Olet komea mies mahdollisesti Kouvolasta tai sieltä päin.
    Suutelit kivasti ja sinulla on korvis vasemmassa
    korvassa.Hyttisi numero oli jotain 8... ja piirsit sen käteeni.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ruka06 kirjoitti:

Olis kiva vaihtaa vielä ajatuksia, vaikka harras-
tuksista joita sinulla ei ollut.
Onneksi kaveri discossa ei sentään vihkinyt meitä, eihän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu