romani on romani

Remu Aaltonen on joutunut sotketuksi rikosvyyhteen, jossa on kyse varastetun tavaran kätkemisestä ja huumerikoksista
4314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

en mää tiennytkään?

Äänestä
  • oli ihan aito mustalainen.
    äitinsä on valkolaisii ja ellää ja voi hyvin

    Äänestä

varmaan ketjun aloittajaa selkeästi reilumpi...

Äänestä

Suhteellisen rehelliseksi manneksi:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaikka voissa paistais kirjoitti:

Remu Aaltonen on joutunut sotketuksi rikosvyyhteen, jossa on kyse varastetun tavaran kätkemisestä ja huumerikoksista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu