Chrysler
maailman huonoin auto
9
3317
Vastaukset
- sokeat suunnittelijat
ku pentele.
- on tosi huono
jenkkipaskat on isoja ja rumia.ihmettelen suuresti kuka näitä bensasyöppöjä hankkii.ei käy enää kikkelin jatkeeksi,koska niissä ei ole mitään tyyliä!
- aaaaa---
No oo sitten hiljaa...
- Toni112
Jenkki merkki se on mut jenkissä sitä ei ole tehty...autohan tehdään jossain Euroopan halppis maassa Bulgaria?. Cebring tehdään Itävallassa...näitä tehdään myös Amerikassa mutta siellä tehdyt menevät vain kotimaan markkinoille.
- jenkki
makuasiosta ei voi kiistellä.. jotkut tykkää jotkut ei... itse kuulun ensimmäiseen ryhmään, mutta jenkeillä saa mahtavan kyydin. ei pompi kuten japsipaska tiellä
- 318
Toni112 kirjoitti:
Jenkki merkki se on mut jenkissä sitä ei ole tehty...autohan tehdään jossain Euroopan halppis maassa Bulgaria?. Cebring tehdään Itävallassa...näitä tehdään myös Amerikassa mutta siellä tehdyt menevät vain kotimaan markkinoille.
Vai bulgariassa:D
Katsoppas seuraavan kerran valmistenumeron ensimmäinen merkki, 1 = Usa , pieni erä myös numerolla 3= Mexico - sinä
höpötät, Neon:han pikkunen kinneri, 2 litran koneella. Minkälaisella mopolla itse ajelet jos tuo on iso?
- kiusaa,kyl
sinä kirjoitti:
höpötät, Neon:han pikkunen kinneri, 2 litran koneella. Minkälaisella mopolla itse ajelet jos tuo on iso?
se on aikas iso "jenkki" vaik se onki oikeesti Talbot tai Simca.KÄÄ
Kaikista koskaan ajamistani autoista ylivoimaisesti huonoin on ollut Chrysler Voyager (muistaakseni 2002?? mallia).
Hirvittävä halko, traktorikin on parempi ajaa. Ajo-ominaisuudet jostain 60-luvun leikkuupuimirista. Ohjaamo ulkomitoista huolimatta ahdas. Mölö. Adjektiivit eivät riitä kertomaan, kuinka kammottava kokemus oli.
Jonkinlainen yhdistelmä leikkuupuimurista, mäkiautosta ja ruotsinlaivasta.
Master Eq
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.244505Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma993108Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni2062954Ahdistelu ongelmaa vain vasemmistossa - ei oikeiston edustajissa
Mutta demarit ovat tunnetusti sivistymättömiä, ja vähemmän fiksuja.542570- 791315
Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk651076Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie26980- 105929
Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA48812Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril115810