Kissinger oksettavin

Kuka muu samaa mieltä?
3248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

,,,

Äänestä
  • se mies on ihmisten ja jumalan vihaaja ! meillä on paljon opetettava näistä satanismin kunnasta , sota sota .

    Äänestä

  • saman tien helvettin kirjoitti:

    se mies on ihmisten ja jumalan vihaaja ! meillä on paljon opetettava näistä satanismin kunnasta , sota sota .

    me joudu sotaan keskenämme lapsemme ja lastenne keskenään sotaan ja kesingerin pojat toimi tv komentaattorina ja maailmaan poliisina kuin nykyjään .

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Sotarikollinen kirjoitti:

Kuka muu samaa mieltä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu