minä en vielä tiedä mitä haluan, mutta tiedätkö sinä mitä sinä haluat?
Mitä sinä haluat
Sinisiivetär
17596
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
mutten kerro
se, kun tietää, mitä tahtoo
taas kiva kirjootella, oonki touhunnu kaikkee muuta , ettei tulis ranne vammaa tän koneen kanssa, kun niitä töitäkin pitäs vielä pystyy tekee jokunen vuosi, kun lottovoittoa ei vieläkään tullut!!
haluttanu panna vähä.....asioita jäjestykseen..
saada.. siis panna asiat järjestykseen
kunnon miehen, enkä mitä tuulessa heilujaa.
saaha tai joku perintö tms.
minäkään tietää, mitä haluan.. Halunnenko mitään. Noh, jossain vaiheessa olis haluttava käydä nukkumaan, mut ei tässä vielä kiirettä ole..;))
mutta, kyllä toi aamu nouseminen on välillä hankalaa, kun oikeen pitkäänsä lamppuansa polttaa.
hassusti sanoa, että mä onneksi olen työtön, joten mulla voi olla ihan kummallinen unirytmi, eikä se haittaa kettään!!:))
Yleensä käyn nukkumaan jotain yhden maissa ja herään kymmenen-kahentoista maissa. Toisinaan saatan kyllä valvoa esim. viiteenkin.. Yökyöpeliksi minua nimitettiin jo pikkutyttönä!!:)))
nuorena tyttönä valvoin jatkuvasti, ku meiän tyttöporukal oli kapakkarumpa päällä, joka ilta kapakkaan, kotiin kolmen neljän maissa ja töihin yheksäksi, kyl sitä sillon jakso, nyt ei enää ihan siihen pysty..
joskus koko yön ja seuraavan päivän putkeen. Enpä tiedä miksi niin teen, mutta teen kuitenkin..:))
Se on hassua, kun sillo on jotenkin niin yliväsynyt, ettei sit seuraavana iltana saakkaan unta, vaikka olis valvonu melkein 40 tuntia. Outoo.. Nyt on kyl jo sen verran väsy olo, että taitaapi jäädä tämä yö valvomati..:))
petille, hyvät yöt!!
mitä minä ensiksi haluan, haluan mennä nukkumaan ihanaan pehmeään petiini..hmm..hyvää yötä..
kanssa, onko pehmonenkin kovasti??
Ja kauniita unia sekä tietenkin oman kullan kuvia!!:)) Kohta varmaan mäkin meen..
pilsneriä kurkunkostukkeeksi