Olen 30v tyttö ja ajatellut ostaa tekopeniksen toiseksi "miehekseni". Millainen olisi hyvä ja mahdollisimman aidon tuntuinen, eikä saisi olla mikään valtava 20cm jytky. Millaisia tekopeniksiä teillä on ja mitä olette niistä mieltä?
Millainen tekopenis 30v naiselle
5
7375
Vastaukset
- testaajatyttö
Ettei luiskahda pilluusi kokonaan, ksoka 20sm tekomunassa on mitta ilmoitettu kokonaisuudessaan, eli käåsivara on mukana. Kyntösyvyys tuollaisella 20cm kumimunalla on 15cm ja allekkin.
- sen tarpeessa
niin kyllähän minä voin joutessani tulla sinua panemaan edellyttäen että oot asiallisen näköinen ihminen.
Ainahan se aito parempi on. Mittaakin riittää sinne 15 ja 20 cm väliin.
Ilmoittele yhteystietosi, niin pannaan projekti alulle. - Kokeneempi mies
Elämän suolassa on sauvoja, jotka on suunniteltu naisille eikä miehille : )
http://www.elamansuola.com/es/ - rudolph
sillä musta tuntuu.
- äitilintu
niinh..kokemuksen syvällä rinta äänellä suosittelen, sellasta kunnon mittasta minimi se 20cm. Paksuus on sit se mitta mitä kannattaa k atsella kriittisemmin. jos hankkii liian lyhyen on sitä hankala käyttää, ei saa kunnon otetta. materiaaleista suosin ns super skin ( taitaa ol väärin kirjotettu =) ) materiaaleja tai sit jelly sauvoja. sellanen lähes läpinäkyvä koko jellynen on tosi aidon tuntuinen. vibra on ihan kiva lisäke sauvoissa mut en nyt niin tiedä onko se pakollista. ei se oikeekaan kikkeli surise..
hyvän ja toimivan teko kikkelin saa n 30 egulla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1911304Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1221128- 48854
- 70850
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53780Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva50725- 33692
- 60689
- 50665
- 52657