Jumala!

Vain keisari on Jumalamme! Keisari taistelee puolestamme pahoja kaaoksen jumalia vastaan! Keisari voittaa!

FOR THE EMPEROR!
1146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jumala on Jumala eikä muuksi muutu.
Ainahan voit omassa päässäsi kuvitella, mitä ikinä tahdot.
Valintahan on sun.
Mulle Jumala on Herra, joka antaa juuri sen, mitä tarvitsen. Ei enempää, eikä vähempää ja olen tyytyväinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Loyalist. kirjoitti:

Vain keisari on Jumalamme! Keisari taistelee puolestamme pahoja kaaoksen jumalia vastaan! Keisari voittaa!

FOR THE EMPEROR!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu