elikkä kyseisestä 3.3l mallista ja toki muistakin malleista tietoa, huomioitavaa ja mitä tahansa. katsomassa on käyty, mut tarvittais kokemuksiin perustuen kaikkea hyvässä ja pahassa tietämisen arvoista. ja kannattaako yleensäkään harkita vaihtoa -03 3.0l nissan maximaan?
hyundai
2
414
Vastaukset
- kertoa
sulle Hyundaista vähän. jarrut kuluvat aika nopeasti. mutta esim. tuntemani taksikuskit ovat kehuneet ko. autoa todella hyväksi. Nahkasisustalla erittäin miellyttävä ja tavaratila on todella iso.
Kasvava automerkki, josta on varmasti niin nissanin kuin avensiksenki kilpailijaksi. ja volvon , jotka ovat ihan kakkoja.
ps. en ole Huihai kauppias Naapurin rouvalla on tuommoinen, valkoinen. Ainakin auto on ruma kuin tiineenä oleva lehmä (mutta niin on naapurin muijakin). Aiemmin sillä oli joku -88 -mallinen MB 190, joka oli vähintään yhtä ruma. Valkoinen oli sekin.
Jos Sinulla nyt on nissan, niin siitä vaan. Ei tule kulttuurishokkia, koska ei noissa itäisissä vankkureissa mitään eroja ole. Sama muovinen tunnelma ajossa johon olet jo tottunutkin.
Master Eq
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle273455Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122609Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.1172572Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1112221Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761703Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥481604Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261556Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001315- 1371267
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151156