sampon joustoluotto

kyseleekö tuloja,jos hakee vaikka puhelimitse.siis jotain tilinauhija ym ym
2616
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

JA TARKISTAA LUOTTOTIEDOT LUONNOLLISESTI.

Äänestä

Multa ei kysynyt kuin yhtä palkkanauhaa se oli ja muulla ei väliä ei kynyt vanhoja velkoja..no niitähän oli niin HELVETISTI...mutta silti sain 5000€ lainaa :D tuloilla 1800/kk

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kurkupaskagunnar kirjoitti:

kyseleekö tuloja,jos hakee vaikka puhelimitse.siis jotain tilinauhija ym ym

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu