Anskua

kaipailen.? Vai asutko enään edes täällä? Nähtiin viimeksi v2005 ja jonnekkin katosit? Numerosi ei ole käytössä?
6825
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

"Numerosi ei ole käytössä?" Sitä varmaan sopii miettiä että miksi näin on?

Äänestä

näitä tähtiä ********************************************************* joka ILOITUKSEEN ?
Kuka sitten oletkin.

Äänestä
  • se karkasikin se mopo pohjiksen käsistä... Loppuiko lääkkeet vai mitä tapahtui?

    Äänestä

  • kun haluan, näihin ILOITUKSIIN*********

    Äänestä

Voisitko antaa hieman lisää vinkkejä?

Äänestä
  • Anne.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lahdesta* kirjoitti:

kaipailen.? Vai asutko enään edes täällä? Nähtiin viimeksi v2005 ja jonnekkin katosit? Numerosi ei ole käytössä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu