Kynnelle kykeneet

aika ottaa jo näkäräiset! Vain ne jotka ovat saaneet siivottua kämppänsä!!!Kippis ja kulaus ja hyvästi selväpäivä! Mutta tulikohan siivottua kaikki paikat?Tarkistetaan parin näkäräisen jälkeen!!!!!!!!!!
193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sitten.Eihän sitä tarvii jatkuvasti siivota

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nyt on kirjoitti:

aika ottaa jo näkäräiset! Vain ne jotka ovat saaneet siivottua kämppänsä!!!Kippis ja kulaus ja hyvästi selväpäivä! Mutta tulikohan siivottua kaikki paikat?Tarkistetaan parin näkäräisen jälkeen!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu