Naiset (ennekaikkea feministit)eivät oo saaneet yhtään ainoata Nobel-palkintoa tänä vuonna! Pitäisköhän teidän hieman skarpata? Feministit; nyt lisää "tutkimuksia".
(Totuuden nimessä he saivat tuon hedelmöityslain lapi, mutta sillä ei ole mitään tekemistä todellisuuden kanssa).
Ei mutta tämä poika lähtee iskemään Thai-naisia tuonne lähiöpubiin..
(Totuuden nimessä he saivat tuon hedelmöityslain lapi, mutta sillä ei ole mitään tekemistä todellisuuden kanssa).
Ei mutta tämä poika lähtee iskemään Thai-naisia tuonne lähiöpubiin..
Vastaukset 8
Vanhimmat
Eikö edes naistiede saanut tunnutsta? naistunou :)
Ei tippaakaan "hukkaan".
Ei tippaakaan hukkaan ilman, että sillä hedelmöitetään nainen. Ei kumiin, käteen, nukkeen, eikä kukkapuskaan.
Ei ollenkaan. VAIN JA AINOASTAAN HEDELMÖITYKSEEN. Eikä mitään useampia kertoja. Yksi kerta riittää ja sitten odotellaan. JOS LASTA EI KUULUU, voi tehdä uusinta spermanluovutustoimenpiteen.
että spermanluovutus tulisi pistää pakolliseksi?
ettei käy kuten kokoomuksen pääsihteerille!
olet kerrassaan kuvottava!!!
vai että thai naisia, eivätkös suomalaiset kelpaa?!
sen takia varmaan lähdet exoottisia naisia metsästämään, että voisit jätkille leuhkia omistavasi sellaisen naisen, joka nuolee sinua aina kun haluat.
Miksi syyllistät mua?
Vika ei ollut minussa, vaan noissa thai-naisissa, joita en pystynyt vastustamaan.
Ei kelpaa suominainen mulle.
Mulla on venäläinen nainen.