Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

pääsisinkö 3. pyöräksi

salainen haaveeni/toiveeni on mieheltäni salaa
päästä kolmanneksi pyöräksi parille, olen ensikertalainen joten opettajaa tarvisin aiheeseen perehdyttämään.
olen n. 40 v ok näköinen/oloinen terve vaalea nainen.
92024
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Olen kolmekymppinen avoliitossa elävä mies, en tässä viitsisi sen enempää jutella, mutta meilaa niin katsotaan asiaa...
Samat jutut kiinnostaisi.
osoite on [email protected]

Äänestä

Jo kauan olemme etsineet naista kolmanneksi kivoihin seksihetkiin, ja nyt taidat olla siinä juuri meitä varten!! Asumme Lahden lähellä, 38 ja 42 vuotiaita,terveitä,ehdottoman luotettavia,kivannäköisiä ja savuttomia. Otathan yhteyttä mailiin niin jutellaan lisää!!

Äänestä

meillä on pitkään ollu haave saada nainen kolmanneksi. Olemme Vantaalta n 44 m 35.Kokemusta meilläkin on vähän ainoastaan siitä 2m ja 1 n.Mökki on Somerolla jos olet jostain sieltäpäin niin myös käy.

Äänestä

Mitä tykkäisit jos miehes menis sults salaa

Äänestä
  • niin kauan kun meille keskenämme menee loistavasti sängyssä, mieheni EI mene!
    takuu varmasti pystyn mieheni pitämään!! sori

    Äänestä

  • marika kirjoitti:

    niin kauan kun meille keskenämme menee loistavasti sängyssä, mieheni EI mene!
    takuu varmasti pystyn mieheni pitämään!! sori

    Ilmaisin itseni epäselvästi, tarkoitin , että miksi mennä salaa mieheltäsi eikö olisi reilumpaa kertoa hänellekin kun kerta yhdessä ootte.

    Äänestä

Todella ihanaa saada sinut mukaamme, mekin olemme ensikertalaisia mutta puhuneet ja toivoneet juuri sinunlaistasi kolmanneksi.Kirjoita ole kiltti [email protected]

Äänestä

Tehdään yhdessä kiva ilta, ei meilläkään kokemusta mutta mielenkiinto on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


marika kirjoitti:

salainen haaveeni/toiveeni on mieheltäni salaa
päästä kolmanneksi pyöräksi parille, olen ensikertalainen joten opettajaa tarvisin aiheeseen perehdyttämään.
olen n. 40 v ok näköinen/oloinen terve vaalea nainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu