mihinkäs se Pentecostaali katos :-)?

-ihmettelen ?!
8288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Eihän uskova ihminen öitänsä täällä vietä.

Äänestä
  • -mun nikkiä vai sopisko millään?!

    Äänestä

on mahdollista? kokeilen vaan kirjúuttaa tällä nimiellä

Äänestä
  • ??????????????????????????????????????????????????

    Äänestä

olla silloin tällöin ihan muuallakin,vetämässä välillä henkeä, ja selvittämässä ajatuksiaan!

Ja olla vaan hetken pois "rampista" !

Äänestä

eduskuntatalon edustalla mielenosoitusreissullaan.

Äänestä
  • kourassa heilui niin, että mummojen nutturat olivat vaarassa. Kunhan ei itseään telois tai eivät veisi pehmeään, pyöreään huoneeseen.

    Äänestä

Annoin itseni levätä tämän palstan suhteen. Piti antaa muillekkin mahdollisuus purkaa tuntojaan. Otin näin muutkin huomioon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uskossa tänään kirjoitti:

-ihmettelen ?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu