Stubb vasikoi Tuomiojasta EU-parlamentissa
ja tuhosi tulevaisuutensa
71508
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ei kukaan pidä!
vrt. Paavo Lipponen Nato-sekoiluun.
Paavo: "Mitä pahaa Natossa on?" ja sitten Niinistön kampanjan menestyessä pelotteli että Sauli vie Suomen väkisin Natoon.
valita EU_edustajia, voi Tuomioja parkaa. Vitun pelle!
Näin on,Stubb kanteli kuten
aikoinaan kommunistit
Brys,,ei kun Moskovaan.
Nyt kun vuosi on kulunut,
niin eliittimedia pesee
Stubbia puhtaaksi.
muuttui päätöimittajan vaihdon jälkeen. Samoin Iltasanomien.
paljon kokoomuksen "isänmaallisuudesta".
Vanha slogan koti, uskonto ja isänmaa on nyky-kokoomuksessa lähinnä vitsi. Onhan ne ihan kivoja arvoja niin kauan kun ne eivät ole ristiriidassa OMIEN ETUJEN kanssa. Kotimaalle ollaan valmiita tekemään hallaa, jos henk. koht. intressit niin vaativat.
Helvetin hyvä, että joku uskaltaa näiden saatanan komukoiden lausuntoja lanseerata edes EU:ssa! Täällä kotonahan meidän tasapäinen toimittajasopulilauma vain toistaa ja myötäilee ja nuolee näiden saatanoiden (punikkien) persettä!
Odottakaahan, kun ISO MUNA Jaakko sieltä vetäisee pallinsa esiin. Pientä on Tuomiojan lausunnot...
Huom! "kolmella pisteellä".