Bushin virkaveli syytteeseen raiskauksesta Israelissa,60-vuotiasta presidenttiä syytetään alaisien ahdistelusta ja seksin vaatimisesta alaisiltaan työpaikan säilyttämisen uhalla jne.
http://www.yle.fi/uutiset/ulkomaat/oikea/id45260.html
Mitä mieltä palstan hihhulit ovat tälläisistä "valitsemansa kansan" päämiehen ja esikuvansa toiminnasta.
http://www.yle.fi/uutiset/ulkomaat/oikea/id45260.html
Mitä mieltä palstan hihhulit ovat tälläisistä "valitsemansa kansan" päämiehen ja esikuvansa toiminnasta.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Raiskauksien akseli onkin se pahan akseli.
Rumsfeldthän oli vastuussa ydinreaktorin kauppaamisesta P-Koreaan. Kuinkas niin pahalle maalle sellaista teknologiaa saikaan kaupata? Ai niin, ei muut saanutkaan, vain Bushin lähipiiri!
Mitä raiskaukseen tulee, naisten ruumiit ovat kuin pyhää maata. Odottavat vain ottajaansa. Ja onhan se kumma jos ei ymmärrä vanhemmalle äijälle vapaaehtoisesti antaan. Sentään siionistien pressa hei! Jos luvattu kansa saa maata väkisin, niin kai luvatun kansan johtajakin saa maata väkisin. ;)
Israelin vastaista propagandaa, kuten muutkin tosiasiat! Eikös se Clintonkin yrittänyt laittaa jotain sihteerikköä ottamaan puoliväkisin poskeen. Noh, valitut ovat yleensä valmiit menemään hieman pidemmälle.