Sinuhe

Poikettiin perheen kanssa sinuhessa lahdessa kahvilla ja limpparilla. Palvelu oli erinomaista ja todella suussasulavia leivonnaisia ja sämpylöitä. Erittäin suuri kiitos mukaville ja hymyileville asiakaspalvelijoille. Hyvä mieli jäi pitkäksiaikaa.
1630
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Niin että joku täällä ihan oikeasti uskoisi ettet ole mainostamassa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Asiakas. kirjoitti:

Poikettiin perheen kanssa sinuhessa lahdessa kahvilla ja limpparilla. Palvelu oli erinomaista ja todella suussasulavia leivonnaisia ja sämpylöitä. Erittäin suuri kiitos mukaville ja hymyileville asiakaspalvelijoille. Hyvä mieli jäi pitkäksiaikaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu