Marko Kivenmäki myynnissä

Kirjoittelee uusi Veikkaaja. Tekeekö tilaa Hiseylle.
9740
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ei muuta kuin kiukkuttelee joukkuekavereille. Ja tämä on tosi. Kärpät on ainakin kiinnostunut.

Äänestä

Heti tuoreltaan.

Äänestä

Mutta tosi on, että Mave on kypsynyt Pajuojaan.

Äänestä

Kivenmäki on hyvä pelaaja,jonka moni muukin seura ottais mielellään.Ei Ässät voi olla noin typerä!

Äänestä

KIVENMÄKI RAUMALLE STRAKA PORIIN!

Äänestä

JOSEF STRAKA OLISI TODELLA KOVA VAHVISTUS ÄSSILLE!

Äänestä

ISVeikkaja on koko syksyn jauhanut kuinka puolet TPS:n ja Kärppien pelaajista on myynnissä ja seurat kriisitilassa.

Nyt kun nämä seurat ovat pelanneet viime aikoina niin hyvin että kriisimyyntispekulaatiot tuntusivat lähinnä korneilta niin on sitten vaan keksittävä 'kohujuttujen' aiheet muualta.

Tällä kertaa Ässistä.

Äänestä

näin lukee www.satakunnankansa.fi

Äänestä

eli että kivenmäki jatkaisi ensi kaudellakin porissa!

eli ei olla myymässä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Isomäki kirjoitti:

Kirjoittelee uusi Veikkaaja. Tekeekö tilaa Hiseylle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu