Sovittaisko yks' toinen juttu?

Otsikko on ehkä retoorinen, koska tuskin sopimisesta mitään tulee.

Sen verran vaan sanon palstan älämölöille, jotka näyttävän olevan jo nyt maitohapoilla Jaskarin työsuhdeasunnon täysin laillisista vuokrakuiteista, että malttakaa hieman riehumistanne, että jaksatte huomenna ja ylihuomennakin näpytellä.
3126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

voisit kertoa, että milloin nainen muutti asunnosta? Jaskarin suhde naiseen päättyi alkuvuodesta 2005.

Äänestä
  • Ole kärsivällinen ja odota. Kyllä iltapäivälehdet kertovat totuuden ihan kaikesta, kunhan nyt annostelevat asioita tipoittain, jotta joka päivän irtonumeromyynti olisi maksimaalinen.

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


Jaba_43 kirjoitti:

Otsikko on ehkä retoorinen, koska tuskin sopimisesta mitään tulee.

Sen verran vaan sanon palstan älämölöille, jotka näyttävän olevan jo nyt maitohapoilla Jaskarin työsuhdeasunnon täysin laillisista vuokrakuiteista, että malttakaa hieman riehumistanne, että jaksatte huomenna ja ylihuomennakin näpytellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu