Koivistonauto

,jollet tiedä miksi katso huomenna Ajankohtaisen Kakkosen uusinta joko TV2 tai YLE24 digikanava.
31105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olkaa niin ystävällisiä TV-2 väki ja tulkaa katsomaan mitä paskoja vanhat Kabussit on !!!! Jarruttomia,kesäällä kuumia,talvella kylmiä,ikää yli 20 vuotta,tekniikka 30 vuotta,jarruviat joka päiväinen riesa eikö näitä saa pois liikentestä ennen kuin ihmisiä kuolee!!

Äänestä

Tietääkö Koiviston autossa joku vastata saako jarruvikaisen auton siirtää Kuopiossa kaupungin läpi ajamalla linja-auto asemalta Varikkokadulle?Ja kuka on vastuussa jos sattuu vahinko? Onko vastuu: Ajomestarin ,Kuljettajan,Liikennepäällikkön,Toimitusjohtajan?Tietääkseni asia olisi hoidettava puomilla hinaten!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


boikottiin kirjoitti:

,jollet tiedä miksi katso huomenna Ajankohtaisen Kakkosen uusinta joko TV2 tai YLE24 digikanava.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu