Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Farkkufetissi hukassa!

Nuorempana olin kova farkkufetissi ja tiukat farkut tyttöjen yllä oli mitä kovin juttu. Mutta nytten kun on taas pillit muodissa niin en jaksa vilkaistakaan. Liekö pvc/nahkafetismi vienyt ko. aukon? Ja näitähän ei ole nykyään kenenkään yllä!
31206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voisiko farkkumuodin huononemisellakin olla osuutensa? Nykyajan peffataskuton farkku jossa sauma on jäykkä eikä uppoa kauniisti peffaloveen niin kuin vanhoissa farkuissa, vie hyvästäkin pyllystä valtaosan kiimasta. Pakarat eivät erotu vaan pylly näyttää yhtenäiseltä mokkulalta. Lisäksi nykyisin suosittu tummansininen ei yleensä ole yhtä seksikäs kuin vaaleansininen, jossa peffa on yksityiskohtineen ikäänkuin paremmassa valaistuksessa. Onneksi vaaleampia ja taskullisia farkkuja on taas viimeaikoina alkanut näkyä. Kyllä taskut olla pitää, korostamassa naisten herkkukannikoita.

Äänestä
  • korkeammalla yläosalla olevat tulee muotiin.
    Joskohan meille viiveellä mutta kuitenkin,

    Äänestä

  • yläosahan kirjoitti:

    korkeammalla yläosalla olevat tulee muotiin.
    Joskohan meille viiveellä mutta kuitenkin,

    Korkeampi yläosa? Tarkoitatko farkkuhaalareita? WOW, farkkuhaalarit kiristävät kestoerektiossa!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juhekkeli kirjoitti:

Nuorempana olin kova farkkufetissi ja tiukat farkut tyttöjen yllä oli mitä kovin juttu. Mutta nytten kun on taas pillit muodissa niin en jaksa vilkaistakaan. Liekö pvc/nahkafetismi vienyt ko. aukon? Ja näitähän ei ole nykyään kenenkään yllä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu