Käykää mieluummin Päivien viemää keskustelussa se on parempi!! Muutenkin paljo parempi ohjelma kuin Salatut elämät vaikka katon Salkkareitakin! (Älkää sit loukkaantuko, se oli mun mielipide ;))
Käykää!!!
HorseHullu
9563
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
käyny kuule keskenäs
Mä käyn molempien sivuilla. Niin Salkkareiden, kuin Päikkäreiden. Molemmat ovat minusta hyviä ohjelmia... Vaikka onhan jokaisessa ohjelmassa huonot puolensa... :)
käyn kummissakin keskusteluissa, mutta päivien viemää on kyllä parempi...
nimittäin salkkarin juoni on todella tylsä ei siinä enää tapahdu mitään,kun salkkarit alkoi ja oli mukana vielä miia,saku ja muut alkuperäiset hahmot niin salkkarit oli hyvä.mä katon salkkareita kesällä kun tulee niitä uusintoja.
Niin just, ja Salkkareissa on aina sama juoni. Sellanen että uus hahmo tulee, ja joku rakastuu siihen jolla on jo pari! Niin ku varmaan Ami rakastuu Minnaan.
älkää kattoko salkkareita ollenkaa ! ja menkää siiinne päivien viemää palstalle siiis.
Olen lopettanut Doolin katsomisen kesällä, koska se on niin yliluonnollinen, jossa pelleillään henkien kanssa. Ei sitä ole järkeä katsoa! Salkkaritkin ovat huonoja, vanhat salkkarit olivat parempia. OC rulaa ja se on paras!=DDD
No hyi hel.. joku O.C vähänx ihq
antaa nyt kaikkien käydä siellä missä huvittaa.