Mikä

siihen, että Ismo hakkasi lapsiaan Kallea ja Miia nyrkillä naamaan?
4501
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ERITTÄIN hyvä kysymys!!! Itse en vaan nyt muista miksi Ismo Miiaa hakkas , mutta Kallea se hakkas varmaan siksi, koska Kalle on homo.

Äänestä

Ismo taisi nostaa nyrkkinsä lapsiaan vastaan, aina kun ei näille "pärjännyt" sanallisesti.

Ikävä tosiasia, mutta tuo perheväkivalta on kokoajan lisääntymään päin, tai ainakin tapauksia tulee kokoajan enemmän julki näin oikeassa elämässä

Äänestä

ismo löi miiaa siksi kun se tapaili sakua vaikka ismo oli kieltänyt...mikään ei kyllä oikeuta ketään lyömään toista!!

Äänestä

sinä olet vitunmoinen hintti ja ismo myös

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


oli syy kirjoitti:

siihen, että Ismo hakkasi lapsiaan Kallea ja Miia nyrkillä naamaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu