Jee

maanantaina julkaistaan hynttyyt yhteen dvd.muistaako kukaan muu tuota 90-luvun hömppä sarjaa?
3133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

voisi unohtaa?

Äänestä
  • mutta videodivarin mukaan julkaisu on taas siirtynyt. marraskuulle 8.11. en tiedä sitten onko se vasta silloin saataviilla, vai koskeeko päivämäärä vain videodivaria. tilaus on jo laitettu. Myös uudisraivaaja julkaistaan marraskuussa.

    Äänestä

  • Kotimaisten draamasarjojen ... kirjoitti:

    mutta videodivarin mukaan julkaisu on taas siirtynyt. marraskuulle 8.11. en tiedä sitten onko se vasta silloin saataviilla, vai koskeeko päivämäärä vain videodivaria. tilaus on jo laitettu. Myös uudisraivaaja julkaistaan marraskuussa.

    mukaan julkaistaan 23.10 itse olen sieltä sen jo laittanut tilaukseen.kyllä sitä sarjaa on jo odotettukin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä vaan kirjoitti:

maanantaina julkaistaan hynttyyt yhteen dvd.muistaako kukaan muu tuota 90-luvun hömppä sarjaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu