onko kellään,ja miltä saaran pylly näyttää.
pissaus kuvia Saaran
pyllystä
554141
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 55
Vanhimmat
kuka haluu nähdä sen transun kusisen perseen?
jorekulta.kaikki ei ole sitä,miltä se tuntuu.
oikein
Eiköhän tossa mennä jo henkilökohtaisuuksiin!?
itse en ole kiinnostunnut ko.aiheesta ollenkaan
muuten raul, voisitko tulla ottamaan ne persekuvat. saan varmaan digikameran lainaksi yhdeltä tutulta. p.s ei (desmond tutu).mut tuttu kuitenkin.jess.
etkö muka ole kiinnostunut, olen toista kuullut.
no niin, kamera on.missä kuvaaja?.osoite on tammenmäen tie.29 a.koski.perse märkänä!
vaikka olenkin kiinnostunut eläimistä, elävistä, jäätyneistä ja kuolleista, polttelen tupakkaa, niin en sentään mikä pervo ole eli en todellakaan halua nähdä Saaran persettä livenä tai kuvana , ihan vitun YÖK
oothan, nähnyt sen.ihan livenä.
Ai niin unohdin koko jutun koska kiihotuin niin valtavasti tästä suuresta kunniasta!
Nyt tajusin, jostainhan on pitänyt tulla se kiinnostus opaskoiriin ja tajusin just mistä
älä sekoile ilpo
mitähän toi taas tarkoitti? jos äskeistä keskusteluanne niin olet ollut yhteyksissä toisel puolel suomee et miun kaa!
no, paljastit itsesi .
en tule kuvaamaan sellaisia jotka jakelee syyttömien osotteita!
Alastihan minä aina oon typerys!
Kaunista
Nätti
ootko tosikko. vai ootko ,muutn vasikka.käykö omaan nilkkaan vai pohkeeseen.ittehän kysyit kuvia. muuten tulet niitä saamaan.kunhan saan teamin,kasaan.
ootko tosikko. vai ootko ,muutn vasikka.käykö omaan nilkkaan vai pohkeeseen.ittehän kysyit kuvia. muuten tulet niitä saamaan.kunhan saan teamin,kasaan.
En ole pyytänyt kuviasi enkä niitä mihinkään tarvitse en harrasta sellaisia poikia!
pervo oikein täällä avaa tälläisiä keskusteluja?
jos nimimerkki pitää paikkansa .niin hus, huss ja hushus.
ne lääkkeetkin annetaan
mikset osta omaa konetta niin ei tartte valittaa autoiolun kalleutta ja oishan se mukavampi kotisängystä käsin jne....
kukka
onko saaralla lapsia ja montako.ovatko normaaleja.missä asuu saara.
tän palstan drag queen
sinä ovelus, meninpäs halpaan
meinaatkos alkaa tykkää kyttyrää. älä välitä kyttyrä kasvaa.bingo. erehdyit kaksinverroin.
Oikeesti en tykkää kyttyrää, mutta nyt on sellainen aika hyvä arvaus (taas kerran) ja uskon, että menee aika kohilleen heh heh. Mutta edelleenkään en rupea loan heittoon.
Nyt kun tiedän kuka olet, niin esittäisin sellaisen henkilökohtaisen kysymyksen, onko totta huhu, että venäläinen autosi on "pommi" ? Tämä kysymys on vaivannut mieltäni pitkään, vastaathan pian, odotan jännityksellä.
XXXX XXXXXXXX hitsi tulikin X.siä
mutta se äskeinen oli koko numero L oli vain unohtunut
saaran etunimessä on 6 x.sää eikä 4 ja sukunimessä 9 x.sää eikä 8 !!!!! sitä paitsi etunimessäni on oikeasti 5 x.sää tonttu
kyllä niitä X.ä oli ihan oikea määrä
kaveri on tosi pieni keijukainen
ajan saksalaisella .vm 97. väärä .vm
kuka heittää lokaa. siimo,vai sir,erehdyt. moikkaan kun kävelet vastaan.tere.tere.tere?.e
sukunimessä.kaheksan muuten oikein.etunimi vituiksi. heh eeehee. arvailkaa. tere tulemast. pieni, hiase.he.hehehe.
hyvin vedetty mukaan tavalla tai toisella koko suku, toihan on kivaa kun sukunimi on oikein ja tiedätkö mitä XXXXX tai vai virallisesti XXXX, ootko koskaan ajatellut sitä, että nyt on tai oli kivaa, mutta joku voi tulla sulta oikeesti kysymään mitä tarkoitit tai hakemaan hyvitystä? Kannattaako sitä loukata toisia? Mun mielestä sellainen piilossa vittuilu on aika selkärangatonta, mutta jokainen taaplaa tyylillään, niin kuin maalarit sanoo, mieti kuitenkin nyt mitä tänne kirjoittelet, koska voit mhdollisesti joutua vastaamaan niistä, kuten edellisistä, etenkinkin kun sut on paljastettu, itse muuten sait aikaan sen, aloit tonttuna laittamaan nimiä... sitä niität mitä kylvät
se ainakin jököttää saaran pihassa, siinä ihan mäen alla, oisko se saksalainen auto esim. itä - saksalainen auto, eikö se stasi mieskin käy teilläpäin antamassa ohjeita (totta)
Hyvä
Ihanaa
Saanko kuvat heti mukaani jos minä tulen ne räpsäsemään kun kerran noin tervetulleeksi toivotellaan en vain tiedä osoitetta saatikka mistäpäin suomea niitä voi tulla hakemaan? kiinnostaisi kovasti!
siksi,ettei munat näkyisi
sinähän vastasit omaan kysymyksesi.mitä lyhyempi hame,siitä mulkun pituus.
kiva
harkitsen yön yli jatkoa jos peli jatkuu tälläisenä niin vetäydyn kokonaan pois leikistä leiki yksinäs häirikkö
hyvä. swain sutkim kiinni.ihan kassalla.
kiva
Olipa kerran kolme veljestä, vanhin veljeksistä rakensi itselleen tiilitalon, toinen veljeksistä rakensi itselleen kivitalon kun taas kolmas veljeksistä osti valmiin puutalon niin hänellä jäi rahaa myös pariin autoonkin
hienojakin autoja?
isoja ja pieniä,itä ja länsi autoja,punaisia ja harmaita