Suomalainen idioottikansa taas asialla

2419
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mikäs ihme tuo on ? jobbaavathan hyysäriämmät noita pahoinpiteleviä ja ryösteleviä Afrikan "prinssejä", maahan koko ajan lisää, joten tottakai niiden tekemät rikoksetkin lisääntyvät !
Olisikin helevetin ihmeellinen asia, jos rikokset vähenisivät samaan aikaan kun rikolliset lisääntyisivät !

Äänestä

Tuon idioottikansan eturivissä lienee myös tällä palstalla häiriköivä ironmikes, joka on tainnut kerätä itselleen kunnianloukkaushaasteita jo laatikkokaupalla.

Istuukohan tyyppi tälläkin hetkellä tiilenpäitä laskemassa?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


ja tyhmyys lisääntyy kirjoitti:

http://www.yle.fi/uutiset/kotimaa/oikea/id45707.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu