Missä on Connie? Miksei se ole töissä?
NYPD Bluen Connie?
.!..
10505
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Minäkin ihmettelen. Olisko lähtenyt sarjasta tai vierailemassa jonkin toisen tuotannon parissa kun ei ole näkynyt?
Jokatapauksessa, "Nyppi Blue" on aivan ehdoton ykkönen! Loistava poliisisarja!
Taishan Andy viime jaksossakin mainita Connien vaimonaan ja kolmesta lapsestaan puheli. Oliskohan Connie jääny kotiäidiks tai vastaavaa? Piru ku missasin edellisestä kaudesta pitkät pätkät..
Ja kyllä hakkaa NYPD Blue nämä nykyiset seksikkäät csi:t ja vastaavat. Lähellä parasta mitä tv:stä nykyään tulee. Shield pystyy ainoana laittamaan hanttiin..
Connie oli raskaana ja teki hetken aikaa deskhommia siellä pollaritalolla, mut sit siirty vauvan synnyttyä kotirouvaksi. Eli on siis äitiyslomalla. Todellisuudessa luultavasti häipy sarjasta.
Jotain sellasta arvelinkin. Mutta miksi, Connie, miksiiiii? Rahanahne akka vai miksi lähti...
Joo se pyöräytti muksun sille pappaikäiselle möhömahaiselle pedofiilille. Karsee sarja nykyisin, yks huonoimmista. Alkupään kaudet oli mielenkiintoisia.
Etkö pysy kärryillä? Eikö nappaa sunlaiselle kaikki-heti-mulle-heti-tänne-ja-nyt-hemmolle? No eipä ole ihme. Niitä aivojakin olisi joskus ihan hyvä käyttää ihan itse, eikä kaiken tv-saastana tarvi olla ihan pelkkää tykitystä. Kasvahan vielä.
Tuo sun kirjoitukses oli sellaista siansaksaa ettei siinä pysy erkkikään kärryillä. Tuo sepostus nyt ei liittynyt mitenkään edelliseen mielipiteeseen.???
Väärä kohderyhmä selvästi. Ei tungeta sitä turpaa ihan joka paikkaan.. Kokemus kasvattaa.
Näyttelijä oli oikeastikin raskaana, joten lopetti sarjan tekemisen ja jäi kotiin lapsen kanssa. Myös roolihahmo kirjoitettiin jäämään äitiyslomalle.
Nyt se ookkaan enää vapaa.. murrun...