eli timraa ja colshescher voittaa 4 egil ja rahaa tulee, kaikki hehkuttaa tääl coventrya joka nyt ei oo ees yhtää parempi joukkue ja colsherillä on liian iso ylikerroin toho!
coventry häviää tänään kotonaan
Pelitietäjä
8634
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kyl Colchester on nimenomaan elänyt kotiotteluilla.
En jaksa uskoa vierasvoittoon,tasapeliin kyllä.
Coventry tuskin voittaa ---- tasuri on todennäköisin
tulos.
ne on tullut kauden alussa katoppa nyt joukkueen otteita ei oo ku yks häviö wolwerhamtonille vieraissa ja yli 3 vieraskerroin
Koita vaan. Ei kertoimessa mitään vikaa.
...Jotain osviittaa ottelusta...
Coventry ei ole vakuuttanut viime peleissä.vaikkakin voitti Southendin vieraissa oli joukkue onnekas ja vei pisteet.
Coventryä vastaan pelaamisessa puoltaa ainakin vieraiden hyvät otteet edellisissä peleissä(luk.ottamatta Wolves).
Suurimmat ongelmat lienevät tässä pelissä puolustuksessa josta ovat poissa Marcus Hall,David Mc Namee,Stuart Giddings ja Mikkel Birchall.Tosin kahdesta jälkimmäisestä jompikumpi saattaa pelata.
Hyökkäyksestä on varmuudella Wayne Andrews...
Vieraskerroin tässä kyllä houkuttaa pelaamaan, mutta kylläkin pienellä varauksella, sillä Coventry on vahva kotonaan...
...Haluaisin vielä täsmentää...
Nuo puutteet puolustuksessa on nim.omaan Coventryn puolella, jos jollekkin on epäselvää...
Tuota juuri odotinkin!
ja rinnalle Verona-Albinoleffe myös x.