Johnson 3hp lw17 oisko tietoa vm:sta

kiinostais kovasti jos joku tietäis kyseisen mallin vuosimallin. luultavasti jostain -60 luvulta kun on kaksipyttynen. kiitokset etukäteen jos tietoa löytyis.
3281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mutta miten se ikiliikkuja lähtee käyntiin ja toimiiko hyvin?

Äänestä
  • eipä ole ollu 3v vedessä edes ja kolmannella ku vaihto tulpat hörähti käyntiin.

    Äänestä

  • jussi1964 kirjoitti:

    eipä ole ollu 3v vedessä edes ja kolmannella ku vaihto tulpat hörähti käyntiin.

    vm.1962 tämä on faktaa tietoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jussi1964 kirjoitti:

kiinostais kovasti jos joku tietäis kyseisen mallin vuosimallin. luultavasti jostain -60 luvulta kun on kaksipyttynen. kiitokset etukäteen jos tietoa löytyis.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu