Keskustalla menee hyvin

Imagotutkimus lupaa hyvää keskustalle vaalien lähetessä. Vanhasen tekstarit tai Saarelan harrikkakyydit osataan näköjään laittaa sinne minne ne kuuluvatkin: Joutavanpäiväiseen hömppään.

http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/arkistot/kotimaa/2006/10/479499
1105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

On se hyvä, kun Saarelakin avustaa toimittajia leivän saannissa. Fiksu nainen,kun huomaa tuollaisenkin asian. Filatoville vihje siitä, miten työllisyyttä nostetaan. Niin sitä pitää - kepussa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kotilainen kirjoitti:

Imagotutkimus lupaa hyvää keskustalle vaalien lähetessä. Vanhasen tekstarit tai Saarelan harrikkakyydit osataan näköjään laittaa sinne minne ne kuuluvatkin: Joutavanpäiväiseen hömppään.

http://www.mtv3.fi/uutiset/kotimaa.shtml/arkistot/kotimaa/2006/10/479499

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu