Oho katsoin just tämän viikon jenkkijakson ja pitää sanoa että 3. kausi alkaa vihdoinkin, alkukankeuden jälkeen, todella potkia. Juonikuvioissa on otettu hyvä harppaus eteenpäin ykköskauden tasolle ja tämä uusin jakso oli ehkä tehokkain 2. kauden season premierin jälkeen. Hyvää, hyvää settiä =)
2x08 ja 3.kausi loistavaa settiä
Herkkua lisää
2
896
Vastaukset
- Miksku
Just herännyt.. no puhutaan nyt edes 2. kaudesta =)
- 2.tuotantokausi
menossa vasta, ja tänään tuli s02e13,joten älkää nyt naurattako: kolmas tuontantokausi. siinä oli kyl parin viikon hengähdystauko 2x07 jälkeen, joten otetaan nyt syvään henkeä ja katotaan miten käy tässä toisessa vuodessa ennenku kolmas alkaa. Nyt tosin tulee joulutauko, ja sarja jatkuu helmikuussa 14. jaksolla!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1552904Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2822581Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.581718Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e371609Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?381520- 1221246
- 1081173
Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee141124Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041063Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.3371018