Nyt ne paskat hävii taas!

siinä se nähdään. Kaupungilla kuljetaan takki auki ja ykisi valmentaja sekoilee. tulos ei voi olla parempi- Alamäkeen taas jälleen kerran! Lopettakaa koko kiekko Lahdesta koska täällä sitä ei osata!
4493
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olet tosiaan aivan oikeassa.Ei mitään lisättävää.:D

Äänestä
  • kateellisten puhetta..

    Äänestä

Haista sinä pitkä vittu!!

Äänestä
  • Antaa mennä kun on alamäki vaan...
    Muuten pese suusi poika! Ei sovi yhtään, että poikaset, jotka eivät tiedä saatikka ovat nähneet vittua rupeavat haistattelemaan. :DDDDDDDDDDDDDD

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hoh hoh hoh! kirjoitti:

siinä se nähdään. Kaupungilla kuljetaan takki auki ja ykisi valmentaja sekoilee. tulos ei voi olla parempi- Alamäkeen taas jälleen kerran! Lopettakaa koko kiekko Lahdesta koska täällä sitä ei osata!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu