oon ostamas tollasta mazurkkaa tekeekö moisella kapistuksella vm.1988 ajettu 330000km 2,2 dieseli.
mazdab2200
4
958
Vastaukset
- Peltsi
Kansi siinä on heikko paikka. Monesta on 250tkm paikkeilla hajonnut. Jossakin vaiheessa on muuttunut vahvistettu kansi, tarkista onko kannelle tehty mitään.
Välitykset on aika tiheät, satasessa kone huutaa jo aikalailla.
Ruoste tahtoo olla noin vanhoissa ongelmana.itsellä kesti puol vuotta, ja kansi halkes.
vaihdoin koko moottorin kansirempattuun ja nyt on kerinnyt tulla 70tkm ilman huolia. lavan pohja oli hieman mätä, samoin hytin takakulmat, ja kaaret aivan luonnollisesti.- laatikko hajoo..!
jannetin82 kirjoitti:
itsellä kesti puol vuotta, ja kansi halkes.
vaihdoin koko moottorin kansirempattuun ja nyt on kerinnyt tulla 70tkm ilman huolia. lavan pohja oli hieman mätä, samoin hytin takakulmat, ja kaaret aivan luonnollisesti.Itelläni oli kanssa sama 2,2 mazda ja kokemuksesta sanon sen kannen olevan ongelmapaikka ja samoin vaihdelaatikko...muuten hyvä ja edullinen ajaa ja muutenkin pirteä menopeli...!
Pake laatikko hajoo..! kirjoitti:
Itelläni oli kanssa sama 2,2 mazda ja kokemuksesta sanon sen kannen olevan ongelmapaikka ja samoin vaihdelaatikko...muuten hyvä ja edullinen ajaa ja muutenkin pirteä menopeli...!
Pake65heppaseks vapari tiisseliks kyllä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604686Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362159Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti511678- 1781659
Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1651537Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2781372Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm1981219- 871142
- 2041136
- 651094