Meneekö??

Shawn ja Jan joskus yhteen?? :( Mä en ainakaan haluis, sillä Shawn kuuluu Bellelle ja Belle Shawnille!! :D
5458
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

no kun shawn pääsee pois janin loukosta niin sen jälkeenhän mimi ja shawn menee yhteen ja belle ja phillip kans... mut munkin mielestä shawn

Äänestä

joo menee. Kun shawn pakenee sielt jotenki :D en tiiä ittekää miten niin se joutuu onnettomuuteen ja menettää muistin ja Jan käyttää sitä hyväkseen ja väittää et ne on kihloissa ja sitten ne kai menee yhteen :D tällänen kuva mulla on. Mut sitte kun shawnin muisti palaa niin se kai eroo sittä heti ja menee bellen luokse :)

Äänestä

otsikko

Äänestä

otsikko

Äänestä
  • Jan valehtelee kaikille olevansa Shawnin kanssa kihloissa, Shawn on menettänyt muistinsa ja uskoo Jania. Myöhemmin Shawn menee naimisiin Mimin kanssa, mutta Shawn on pistänyt jo avioeropaperit vireille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


_._._ kirjoitti:

Shawn ja Jan joskus yhteen?? :( Mä en ainakaan haluis, sillä Shawn kuuluu Bellelle ja Belle Shawnille!! :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu