Oudon..

silmät. Sinun hymysi ei ulotu silmiin asti. Miksi?
Kuin jäätä.Mikä sulla on? Kertoisit edes.
3312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

a. Kotona on paska tilanne...
b. Kaikki nauraa mulle...
c. Koska mä en jaksa olla ilonen...
d. Koska mä en oo kertonu sulle kaikkee, mitä pitäs...

Äänestä

Äänestä

Uskon, että hymyni on tähän asti yltänyt silmiini lähes joka kerta. En tiedä, muuttuuko se jossain vaiheessa, mutta sitä ei auta ajatella. Koska ei ole vaihtoehtoja, on mentävä eteenpäin ja varottava katsomasta taaksepäin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


totiset kirjoitti:

silmät. Sinun hymysi ei ulotu silmiin asti. Miksi?
Kuin jäätä.Mikä sulla on? Kertoisit edes.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu