Kuinka se naapurisopu on pähkinäkalliossa tällä hetkellä? Muistan Todella kiivaan ja monisanaisen keskustelun alueelta, jota seurasin mielenkiinnolla. Taisi yksi pariskunta raivoisasti arvostella ja kiusata muita omakotitaloalueen asukkaita, mikä tilanne tällähetkellä?
Pähkinäkallion Rauha
Utelias
6842
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
se on luonnosuojelualue ja rauhoitettu. ei siellä ole yhtään asuntoa. vain tikat niissä lahonneissa puissa. tikatko siellä tappelee
1323?
Anna ihmisten olla rauhassa ja mene sauvakävelemään.Pönttö!!!!!!!!
Taisi tulla vähän väärälle palstalle...
Olemme siirtyneet uudelle keskustelukanavalle pohtimaan ja ennalta ehkäisemään kyseisen pariskunnan suorittamia rikoksia. Rikollinen toiminta siis jatkuu ja naapurisopu on ties missä, mutta ei ainakaan Pähkinäkalliossa tällä hetkellä. Suuri kiitos niille, jotka tukivat meitä tämän vaikean asian kanssa. Valitettavasti emme voi kertoa missä keskusteluja käymme, koska emme halua, että ylläpito poistaa viestejämme, jotka ovat totisinta totta.
Kovasti teksi mieli lukea teidän viestejä.