Avraham Fried

Tietääkö kukaan mitään kyseisesta henkilöstä? olen ihastunut hänen musiikkiinsa.
6733
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Fried.

Äänestä
  • sen puheessa kaikki aat muuttuvat ooksi?

    Äänestä

enpä ole kuullut mutta omia "suosikki" juutalaisia ovat radio ääni Howard Stern, koomikko Gilbert Gottfried ja rumpali Buddy Rich!

Äänestä
  • minä jo luulin , että palstalle on ilmaantunut joku.. ai tätkö kuuntelet, ja laitat tänne vihjeeksi

    Howard Stern, maailmankuulu kaikkien rasistien suosikkipornokanava?
    http://www.howardstern.com/

    Äänestä

  • ....! kirjoitti:

    minä jo luulin , että palstalle on ilmaantunut joku.. ai tätkö kuuntelet, ja laitat tänne vihjeeksi

    Howard Stern, maailmankuulu kaikkien rasistien suosikkipornokanava?
    http://www.howardstern.com/

    Jagsemash!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Tietääkö kukaan mitään kyseisesta henkilöstä? olen ihastunut hänen musiikkiinsa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu