Siis kepu hajoaa

Tällä palstalla kerrotaan että kepu hajoaa. Hyvä tietää. Mitä vittua sellaista puoluetta kannattaa äänestää.
183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä sinne arkadianmäelle saadaan taas kymmeniä keskusta-aatteen läpitunkemia miehiä ja naisia päättämään asioista.
Kunnallistason pikkupoliitikot vain riitelee ja hyppäävät leiristä toiseen, kun kyllästyvät.
Keskusta suurimpana kunnallispuolueena tulee ehkä eniten esille tässäkin mielessä - eikä sitten muuta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olavi K kirjoitti:

Tällä palstalla kerrotaan että kepu hajoaa. Hyvä tietää. Mitä vittua sellaista puoluetta kannattaa äänestää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu